Kurumsal

Pratik Tesisat 1997 Yılında Kurulmuş olup, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinerek Sıhhi Tesisat (Mekanik Tesisat) sektöründe hizmet sunmaya devam etmiştir.
Pratik Tesisat kuruluş tarihinden beri Müşteri Memnuniyetini ön plana çıkartıp, Hizmet  kalitesini sürekli korumaya özen göstererek, kendisini gün be gün geliştirmektedir Türkiye çapında Çalıştığımız Çözüm Ortaklarımızla Birlikte Müşterilerimizin ihtiyaçlarını En İyi Şekilde karşılamayı hedeflemektedir.


Firmamız Türkiye'deki Tüm İllere ve Semtlerine Çözüm Ortaklarımız  Aracılığıyla Hizmet Vermek İçin  2013 Yılında  16 Yıllık Tecrübenin Verdiği Güven İle Yola Çıkmıştır. Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Firmamız Tesisat Teknolojisindeki Tüm Gelişmeleri Takip Etmektedir. Firma Olarak Sürekli Kaliteyi Geliştirme Anlayışını Benimser Ve Paylaşır, Müşterilerimize En İyi Servis, Bakım, Onarım. Destek Ve Satış Hizmetini Sunarak Müşteri Memnuniyetini Her Şeyin Üzerinde Tutarız. Takım Anlayışını Benimser Ve Yaşatırız Çalışanlarımızın Ve Üye Kuruluşlarımızın Bilgi Becerilerini Artırır Geliştiririz. Sunduğumuz Hizmeti Sürekli Geliştiren Yenilikçi Ve Lider Bir Kuruluşuz.